İlker Kaleli: Biz evlilikten daha güzel bir şey yaşıyoruz

Renkli geçen gece sonunda sevgililer çıkışta gazetecilerle ayaküstü sohbet ettiler. İlker Kaleli, “Cok güzel bir akşamdı aile arasında bütün arkadaşlarımızla birlikte Sılanın sosyal medyadan paylaştığı doğum günü mesajı için her gün yeni bir başlangıç aynı o şekilde devam ediyoruz dördüncü senenin içindeyiz İspanya da çekinen dizi için ispanyolcam yoktu aslında dizi için öğrenmek durumunda kaldım kısa süre içerisinde beş altı bölümlük ezberledik oda perşembe akşamı vizyona girdi güzel bir açılış yaptık bundan sonrasına İspanyol seyircisi karar verecek İspanyolcayı bilmediğim için çok iyi bulmadım ama ne kadar gurur duyduğumu anlatamam çok zor bir durumdu ve aramızda konuştuğumuz bir durumdu bir gurur sebebi diyebileceğim bir şey oldu diyebilirim” dedikten sonra “muhabirlerin beraber İspanya tatili olur mu” sorusuna “Biz sürekli ispyanyaya gidip geliyoruz” cevabı verdi.
Doğum günü sorusu sorulduğunda ise İlker Kaleli’nin söz yazarlığı sorulduğunda ise “Şuanda söz yazarlığında konuşulmaz geçmişte birikenlerin boş zamanımda toparlıyorum” dedi.
”EVLİLİKTEN ÇOK DAHA GÜZEL ŞEY YAŞIYORUZ”
Son olarak muhabirlerin sevgilere,”Evlilik olur mu sorusuna ilker kaleli üçüncü dördüncü yılın içersindeyiz bize göre evlilikten çok daha güzel şey yaşıyoruz isimle anlamlandırmamız şart değil öyle bir şey hissetmiyoruz”dedi. Evlilik aşkı öldürür mü sorusuna “Biz öyle bir şeye inanmıyoruz” diye cevap verdiler.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x